FOX HOUND

Vítejte na stránkách airsoftového týmu z Brna. 

Historie - o nás

Airsoftová jednotka byla založena v Lednu 2005. Zakládající členové, mezi které ze současných členů patří Yama a Malmerg, už předtím měli dlouholeté zkušenosti z jiného airsoftového týmu, ve kterém působili. Rok 2009 je pro jednotku přelomový. Tým se výrazně rozrostl o nové členy a uskutečnilo se několik týmových cvičení, která výrazně zlepšila souhru a kooperaci týmu.
Časem se mnoho členů vystřídalo z důvodu evolučního vztahového vývoje přítelkyně -> žena -> děti = ztraceni v reálném životě. Sem tam si někteří ze "ztacenců" jdou s námi 1x za rok zahrát, když je žena pustí.
V roce 2015 jsme nabrali mnoho nových členů a několik nováčku je v náboru.

Naše jednotka nenapodobuje přímo žádnou reálnou jednotku. Jednotná výstroj jsou maskáče vzor 95 + bojová vesta. Zbraň má každý podle svého vkusu.

Naším cílem je vytvořit AS jednotku, která bude sehraná, schopná plnit zadané úkoly a spolupracovat s dalšími jednotkami.
A hlavně si užít hru a mít dobrý pocit z dobře stráveného dne.

Historie Fox Hound

V roce 1990 byla založena v nejvyšším utajení speciální jednotka proti terorismu, regionálním konfliktům a boje proti mafii s názvem FOX HOUND. Na začátku byli FOX HOUND týmem speciálních agentů, kteří poskytovali pomoc a angažovali se v mezinárodních incidentech, poskytovali vojenskou pomoc v neoficiálních bojových zónách, které byli politicky příliš silné na to, aby se tam mohla provést přímá vojenská intervence nebo zásah. Členové FOX HOUND jsou cvičeni, aby 100% zvládli přidělené mise a úkoly v tichosti a v nejvyšší utajení. Postupem času se z nich vyvinula samostatná úderná jednotka. Jsou považováni za něco jako „moderní ninji“

FOX HOUND byl vytvořen společenstvím NATO (North Atlantic Treaty Organization) jako tajný tým bez politické a národní příslušnosti, jehož úkolem je dělat „špinavou práci“. Byla to nejjednodušší cesta jak se s rozumem dostat přes mezinárodní dohody a politické blokády. FOX HOUND je neoficiální bojová jednotka, jejíž úkolem je proniknout na nepřátelské území, kde nemůžou operovat národní informační služky, a provést zadané úkoly proti nepřátelským silám.

Všichni členové FOX HOUND jsou skvěle vycvičeni a ovládají různé dovednosti jako např. vzdušné výsadky, přežití v týlu nepřítele, boj se zbraní i bez, zpravodajské a demoliční dovednosti. Všichni jsou vycvičeni v infiltraci nepřátelského území po souši, po vodě i vzduchem, takže se nepozorovaně dostanou na místo určení.

Mají výjimečné znalosti a zkušenosti s dlouhodobým pobytem a přežitím v extrémních nepřátelských podmínkách jako jsou pralesy a pouště i polární oblasti a další.

Členové FOX HOUND ukázali svoje znalosti a dovednosti v demoličních operacích, v získávaní tajných informací, obsazení nepřátelských zařízení a zbraní, záchranných operacích. Jsou schopni splnit jakékoliv operace, které vyžadují použití speciálních sil.