FOX HOUND

Vítejte na stránkách airsoftového týmu z Brna.

 


 

Galerie

V této sekci najdete fotografie a videa pořízené z různých akcí, kterých se náš tým zůčastnil. Stačí si vybrat z horní lišty rok, v kterém se daná akce odehrávala, poté stačí vybrat akci odehrávající v tomto roce a můžete si fotky a videa prohlídnout. Fotky lze prohlížet i formou prezentace.

Foto galerie je optimalizovaná pro flash, proto v případě chyb nebo nenačítání fotek doinstalujte chybějící modul Macromedia Flash Player, pro správné fungování této galerie na Vašem PC je nezbytně nutný. Pokud vám to hlásí přesto chybu a víte že jste tento modul v minulosti instalovali, chyba bude v tom, že máte pravděpodobně starou verzi Macromedia flash player, kde stačí tento modul pouze aktualizovat.

S tímto problémem se můžete setkat právě v prohlížeči Mozilla Firefox, kde nebývá tento modul předinstalován, tzn. pokud tento prohlížeč používáte a nikdy jste jej neinstalovali, tak je nutné tento modul doinstalovat - žádný strach, po klepnutí na konkrétní galerii vás k tomu prohlížeč Mozilla Firefox vyzve sám a odkáže vás na domovskou stránku, stáhnete instalační soubor, vypnete celý prohlížeč, pustíte instalaci a nainstalujete modul, poté by vám měla galerie v klidu fungovat.

Pro správné fungování galerie se prosím ujistěte, že máte nainstalovaný nejnovější zásuvný modul Macromedia Flash Player, který konrétně u prohlížeče Mozilla Firefox není předem nainstalován nebo není aktualizován na požadovou novou verzi..

Pokud se stane, že by vám galerie nejela i tak, děláte něco špatně :) Pokud nemáte modul Macromadia flash player nainstalován, na stránce budete mít napsány tyto dva odkazy (obrázek zde), první odkaz: "Please upgrade your Flash Player." a druhý odkaz: "Already have Flash Player? Click here if you have Flash Player 6 installed.". Takže postup je takový: Klikneme na první odkaz, ten nás odkáže stránku, kde tento modul stáhnete, poté nainstalujete (při instalaci nutnost mít vypnutý webový prohlížeč). Zapnete opět webový prohlížeč a vrátíte se na původní stránku, kde vám vyskočily tyto dva odkazy. Teď pozor, když dojdete zpět na tuto stránku, budou tam znovu tyto dva odkazy jako na začátku, ale to prosím neznamená že se tento modul nenainstalovat, musíte pouze kliknout na druhý odkaz a galerie ve flashi už vám v pořádku pojede a příště se vám tyto odkazy zobrazovat nebudou. Proč to tu takto do podrobna píšu? Protože jsem se setkal už s málo případy, kde mi řekli, že jim galerie i po nainstalování modulu nejede a píše jim tam znovu oba odkazy, ale neklikli už po té instalaci na druhý odkaz, což je právě tato chyba, která nutí si myslet že se modul nenainstaloval, proto po nainstalování opravdu stačí kliknout na druhý odkaz a galerie vám zaručeně pojede ;o)

Moje testovací verze je mozilla firefox (verze 3.0.10). Přestože se vám problém objeví i tak, použijte na prohlížení galerie internetový prohlížeč Micosoft Internet Explorer, v kterém zaručeně tato galerie pojede. Jak je na tom samotná samotná Mozilla a ostatní prohlížeče netuším, jestli ji někdo používá budu rád, když mi někdo dá vědět jestli tato galerie funguje i tam.

V případě problému se zobrazováním galerie v internetovém prohlížeči Mozilla Firefox použijte Microsoft Internet Explorer, kde tato galerie zaručeně pojede.

Pokud budete zoufalí, nepojede vám galerie i v Microsoft Internet Explorer a nebudete vědět kudy kam, což se doufám nikomu nestane :D, použijte sekci kontakt a nějak se už domluvíme..